Привържениците на ЦСКА от фенклуб Сектор Г публикуваха призив за предстоящите двубои на "червените" с Лудогорец за Купата на България и за първенство.
Ето какво гласи съобщението:
"Армейци,
Както знаете, за последните 24 часа почти всички страници в социалните мрежи, свързани с дейността на Северната трибуна, бяха заличени, а някои от тях спрени от нас като превантивна мярка, след като бяха нееднократно докладвани.
Използваме тази трибуна да се обърнем към всички вас - този удар може единствено и само да ни забави, но по никакъв начин няма да ни спре да постигнем целите си. ЦСКА и "Сектор Г" ще пребъдат независимо от всичко и всички останали!
Припомняме, че в сряда (03.04) очакваме всички, които са се записали за екскурзията ни в Разград, да бъдат не по-късно от 11 ч. на "Армията", откъдето ще потеглим към Делиормана за предстоящата битка.
Напред, армейци, смело, да браним нашето велико дело".
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
11624
1
01.04 2019 в 15:09
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци