
Вратарят на Киево Стефано Сорентино е бил приет в болница с фрактура на носа и подозрения за травма на главата, след като пострада при сблъсък с Кристиано Роналдо по време на двубоя между Киево и Ювентус снощи от първия кръг на новия сезон в Серия А.
Инцидентът между двамата се случи в 85-ата минута, когато вратарят пострада след близка среща с Роналдо в наказателното поле. Сорентино удари лошо главата си и изгуби съзнание.
Секунди по-късно Марио Манджукич вкара топката във вратата, докато стражът лежеше в безсъзнание на земята.
Главният съдия си помогна със системата за видеоповторение ВАР и отмени гола, отсъждайки нарушение в атака на Роналдо.
След сблъсъка Сорентино беше заменен от Андреа Секулин, който не успя да спаси обаче удара на Федерико Бернардески, донесъл победата на Ювентус с 3:2 и първи три точки за "Старата госпожа" в кампанията.
Следете новините ни в :


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Дронопадът по Черноморието продължава. Днес откриха още 3
Свързана с първия вицепремиер на Русия верига бензиностанции е пред фалит
Прокуратурата иска постоянен арест за още 3-ма за убийството на Младежкия хълм в Пловдив
Велосипедисти излизат на протестно шествие тази вечер