Ексклузивно Със сълзи: Свалиха Росен Желязков от председателското място в предпоследния ден на 49-ото НС

Осем от Реал влязоха в символичния отбор на ШЛ

OFFNews 05 юни 2017 в 18:07 1892 0

Осем футболисти на Реал Мадрид влязоха в символичния идеален отбор на Шампионската лига за отминалия сезон.

"Белия балет" спечели турнира, след като победи с 4:1 на финала италианския Ювентус и защити трофея от миналия сезон.

В идеалната единадесеторка влязоха Даниел Карвахал, Марсело, Серхио Рамос, Касемиро, Тони Кроос, Лука Модрич, Иско и мегазвездата Кристиано Роналдо, автор на два гола във финалния мач.

За най-добър гол на сезона пък беше обявено попадението на Марио Манджукич във вратата на Реал в Кардиф, което върна надеждите на Ювентус в средата на първата част, но през второто полувреме отборът се срина и допусна три попадения.

Междувременно Роналдо обясни, че е сменил прическата си, защото е обещал да го направи, ако Реал вдигне трофея.