Българският шампион Лудогорец е пред отпадане от турнира за Лига Европа, след като загуби с 1:2 на стадион "Васил Левски" от датския Копенхаген.
С играта си разградчани разочароваха над 14 000 зрители по трибуните, избрали футбола в четвъртък вечер. Двубоят започна по мечтан начин за гостите, които поведоха след 120 секунди игра.
Тогава автогол си наниза Абел Анисе, а Туту удвои в началото на втората част. Румънската резерва на разградчани Клаудиу Кешерю намали в 81-ата, с което остави живи надеждите за нещо на реванша в Дания след седмица.
"Шанс има, не сме загубили с 0:10", каза вратарят Владислав Стоянов.
Това, което смущава обаче, беше играта на голяма част от звездите на Лудогорец. Плеймейкърът Марселиньо игра слабо, а нападателят Джонатан Кафу явно се е повлиял от трансферните слухове около името му, тъй като почти нямаше полезен ход на терена.
Останалите резултати от 20,00 часа:
Ростов - Спарта Прага 4:0, Краснодар - Фенербахче 1:0, АЗ Алкмаар - Лион 1:4, Астра Гюргево - Генк 2:2, Борусия Мьонхенгладбах - Фиорентина, Гент - Тотнъм 1:0, Олимпиакос - Османлъспор 0:0.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
15925
1
17.02 2017 в 08:52
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци