Мегазвездата на световния футбол и Аржентина Лионел Меси ще получи последен шанс за златните медали на предстоящото Световно първенство, което ще се проведе в Катар. Той обаче определи други страни за основни фаворити.
В интервю за аржентинската телевизия "Direct TV", което се очаква да бъде излъчено в четвъртък, Меси определи своите фаворити за спечелване на Мондиала. Случайно или не, избраниците на нападателя бяха отборите на двамата му съотборници в Пари Сен Жермен Неймар и Килиан Мбапе.
"Що се отнася до фаворитите, има много големи отбори като Бразилия, Германия, Франция, Англия, Испания и сигурен съм, че забравям някой. Но ако трябва да избера един или два, смятам, че Бразилия и Франция са два страхотни кандидата за това световно първенство", сподели Меси.
Аржентина, от друга страна, има сериозен шанс на фона на игрите и успехите, които демонстрира напоследък. Миналата година съставът вдигна трофея в Кома Америка след триумф във финалния мач срещу Бразилия, а тази година надви Италия в среща наречена "Финалисимо", което означава битка между шампионите на Европа и Южна Америка.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
4587
1
17.10 2022 в 13:43
За мен фаворити са: Португалия, Испания и Белгия.
Адолф Хитлер спечели за пети път избори в Намибия
'Възраждане' се опитва да яхне антиправителствените протести
САЩ: Целият Донбас за Русия, Украйна иска среща Зеленски-Тръмп
Великобритания наложи санкции срещу ГРУ заради покушенията и убийството с Новичок
В 5 РПУ момичета бяха вързани за пейка едно денонощие, твърди майката на 21-годишния арестуван Николай