"Императора" Божинов игра 78 минути при равенство на отбора му

OFFNews 02 април 2017 в 17:50 1987 0

Българският футболист Валери Божинов бе титуляр за своя тим Мейджоу Хака при равенството 1:1 в гостуването на Шижиажуан в мач от третия кръг на китайската Първа лига.

Отборът на нападателя завърши срещата с човек по-малко, тъй като в 72-ата минута лявото крило Ал Янг бе изгонен. Това е същият футболист, който по-рано днес бе обявен от Божинов за Праско.

Тимът на българина трябва да съжалява за пропуснатата победа, след като изравнителното попадение на домакините падна в последната минута на срещата и то след автогол.

Преди това бразилецът Джонас Aугусто даде аванс на Мейджоу в 42-ата минута. Божинов остана на терена до 78-ата минута на срещата, а с тази точка Мейджоу вече има четири точки в своя актив след първите три кръга.

По всяка вероятност в съвсем скоро време българският нападател, който наскоро се самопровъзгласи за Генерал и Император, ще ни зарадва с поредното видео, което да предизвика множество реакции.