Бербатов се отпуши в Индия

OFFNews 08 февруари 2018 в 21:14 5120 0

Бившият нападател на националния отбор Димитър Бербатов отбеляза първия си гол за Керала Бластърс при днешното гостуване на Атлетико де Колката в мач от индийското първенство, завършил 2:2.

Керала поведе с 2:1 след красиво попадение от въздуха на Бербо в 56-ата минута, но след това резултатът беше изравнен. Нашият футболист се завърна в стартовия състав, след като лекуваше контузия в последните седмици и остана на терена до 80-ата минута.

Знаменитият българин вече има попадения в родната "А" група, германската Бундеслига, английската Висша лига, френската Лига 1, гръцката елитна дивизия и индийското първенство.

Бластърс ще се борят за място в плейофите в оставащите двубои до края на редовния сезон.