Шарлът издържа срещу Милуоки и отново е лидер в Югоизточната дивизия (видео)

OFFNews 27 ноември 2018 в 13:01 2380 0

В изключително оспорван мач от НБА, игран тази нощ, Шарлът Хорнетс се справи с Милуоки Бъкс след 110-107.

Първата част премина равностойно, но във втората домакините взеха нещата в свои ръце и се оттеглиха на почивката с аванс от 13 точки.

Предвождани от Янис Антетокунпо, Бъкс опитаха да заличат пасива си, но въпреки че спечелиха четвъртата част с 10 точки разлика, не успяха да стопят преднината на Хорнетс.

Цялата стартова петица на гостите записа двуцифрен точков актив, а гръцката им звезда остана на една асистенция от трипъл-дабъл. За победителите най-резултатни бяха Кемба Уокър и Джереми Ламб, като и двамата се отчетоха с 21 точки.

Източна конференция
Атлантическа дивизия: Торонто(17-4), Филаделфия(14-8), Бостън(11-10)
Централна дивизия: Милуоки(14-6), Индиана(12-8), Детройт(10-7)
Югоизточна дивизия: Шарлът(10-10), Орландо(10-11), Маями(8-12)

Западна конференция
Северозападна дивизия: Денвър Нъгетс(13-7), Оклахома Сити Тъндър(12-7), Портланд Трейл Блейзърс(12-8)
Тихоокеанска дивизия: Лос Анджелис Клипърс(13-6), Голдън Стейт Уориърс(15-7), Лос Анджелис Лейкърс(11-8)
Югозападна дивизия: Мемфис Гризлис(12-7), Сан Антонио(10-10), Далас(9-9)