Звездата ни в профибокса Кубрат Пулев e тестван за допинг. Информацията беше оповестена от българина в официалния си профил във Фейсбук.
Кобрата изненадващо е бил посетен от представители на Световната антидопингова асоциация (УАДА) и е предоставил за изследване кръв и урина. Само часове по-рано по-малкия брат на Кобрата - Тервел също беше проверен за допинг.
Българският нокаутьор трябва да се изправи в битка за световната титла в тежка категория срещу британеца Антъни Джошуа на 20 юни в Лондон.

Сблъсъкът е под въпрос заради разпространението на коронавируса. Промоутърът на Джошуа Еди Хърн заяви, че е възможно двубоят да бъде отложен с 30 дни.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел