Българският професионален боксьор Тервел Пулев е бил проверен от Световната антидопингова агенция УАДА тази сутрин. Това обяви самият той в профила си във Фейсбук и публикува снимки.
"Днес сутринта в 8.00 часа бях стриктно проверен от WADA, независимо от мерките, които са взети в световен мащаб в борбата с пандемията COVID-19.
Независимо, че спортни мероприятия са абсолютно спрени и забранени. Но аз се радвам, че съм обект на контрол и с удоволствие съдействах", написа недоволен Пулев във Фейсбук.
В същото време брат му Кубрат Пулев показа, че тренира здраво и по време на извънредното положение в България, очаквайки битката с Антъни Джошуа, който е планиран за 20 юни в Лондон. Кобрата пусна видео от Витоша, където проведе крос по заснежените пътеки.
"Всички комплекси се лекуват ето тук. Комплекси, всички интелигентни, умни хора, но объркани... Мамини, татини синове, дъщери, ей тук е лечението! Редовно тук.
Да излекуваме комплексите...български... Да избистрим мислите от кражбата, пошлостта, схемите, ей тук! Трудностите... Да победим себе си", казва задъхан във видеото Кобрата.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел