Изписаха Антъни Джошуа от болницата

OFFNews 01 January 2026 в 13:43 2505 0
Латий Айодел (л), Антъни Джошуа и Сина Гами (д)

Снимка Социални медии

Латий Айодел (л), Антъни Джошуа и Сина Гами (д)

Боксьорът Антъни Джошуа бе изписан от болницата в Нигерия, след като претърпя тежка катастрофа, в която загинаха двамата му треньори Сина Гами и Латиф Айодел.

36-годишният британец и шофьорът на джипа, с който катастрофираха, оцеляха по чудо при инцидента край Лагос в понеделник.

Техният автомобил се блъсна в спрял камион, след като гумата му експлодирала - вероятно следствие на много висока скорост.

Властите съобщиха за изписването на боксьора и допълниха, че той скърби силно за загубата на треньорите си, които са били сред най-близките му приятели.

Разследването по случая продължава.

    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две