Ваенето на грънци помогнало на Брад Пит и Леонардо ди Каприо да заздравят приятелството си, съобщи „Контактмюзик“, цитиран от БГНЕС.
Двете холивудски звезди играят заедно във филма на Куентин Тарантино „Имало едно време … в Холивуд“.
След края на снимките актьорите решили да продължат приятелството си и според запознати прекарвали много време заедно, споделяйки страстта си към … ваенето на грънци. Брад имал студио, в което се отдавал на „създаването на изкуство“ в компанията на Леонардо.
Източник от приятелския кръг на двете звезди сподели, че „Брад има собствено студио за скулптури в дома си, което Лео обича да посещава и да твори там“.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец