Най-добрият ни тенисист Григор Димитров благодари на всички момчета в отбора, който участва в новия турнир ATP Cup.
Суперзвездата ни публикува възторжен пост в официалния си профил в социалната мрежа Инстаграм след достойното представяне на "трикольорите" в надпреварата.
"Успехът не е случаен. Това е упорит труд, постоянство, учене, жертва и най-вече любов към това, което правиш или се учиш да правиш. Приемете върховете и спадовете! Благодаря на моя невероятен отбор и на моята родина", написа Димитров.
Гришо вече е в Мелбърн, където ще се подготвя за предстоящия турнир от Големия шлем Открито първенство на Австралия.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни