Григор Димитров приключи набързо участието си на двойки на турнира в Бризбън, Австралия.
Българинът и партньорът му от Пакистан Айсам-Ул-Хак Куреши се изправиха пред трудно преодолимо препятствие в първи кръг, където жребият ги изправи срещу поставените под номер 1 в схемата Никола Маю и Пиер-Юг Ербер от Франция и загубиха с 4:6, 3:6.
Димитров заработи 1130 долара, но няма да прибави точки към актива си на двойки за световната ранглиста.
Любопитното е, че на 25-годишният хасковлия предстои нова среща с Маю, но на сингъл утре във втория кръг от надпреварата.
Димитров е поставен под номер 7 в схемата, а през 2013 година достигна до финала на надпреварата.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец