ЦСКА победи "Левски" с 3:1, 10 арестувани преди мача

OFFNews 21 април 2014 в 18:04 3051 1

Снимка sxc.hu

На стадион „Васил Левски“ отборът на ЦСКА победи с 3:1 "Левски" в мач от 34-ия кръг на футболното първенство.

През първото полувреме двата тима не успяха да си отбележат гол.

ЦСКА поведе в резултата в 58-та минута с гол на Омар Косоко, а в 82-ата „Левски“ изравни след премерен удар от границата на наказателното поле на Радослав Цонев.

Четири минути преди края ЦСКА отново взе аванс след грешка в защитата на сините и гол на Иван Стоянов, a в последните секунди на продължението нова грешка  позволи на Мартин Петров да пробие и да подаде към Иван Маркович, за когото не бе проблем да отбележи на празна врата и да оформи крайното 1:3.

В класирането след този кръг начело е отборът на „Лудогорец“ - със 70 точки, „Литекс“ е с 5 малко, а ЦСКА вече има 64 точки. „Левски“ е на пета позиция с актив от 53 точки.

Преди началото на срещата и при пропускатенето към подходите за стадиона са задържани 10 души, съобщават от СДВР.

У един от тях е открито наркотично вещество, един е бил във видимо нетрезво състояние, у осем души са открити пиротехнически изделия.