Литекс приключи с контролите с равен

Васил Георгиев 25 февруари 2012 в 17:17 1539 0

Галин Иванов снимка: БГНЕС
Футболният ни шампион Литекс приключи с контролните мачове от подготовката си за стартиращия следващия уикенд пролетен дял на първенството с равенство. Избраниците на Христо Стоичков направиха 1:1 с Арис (Солун) в приятелски мач, който се игра в Гърция, където ловчанлии са на подготвителен лагер. Едно от новите попълнения в Литекс, дошлият от Славия Галин Иванов откри резултата в 24-ата минута на мача, а малко преди края на първото полувреме Лазаридис възстанови равенството. През по-голямата част от второто полувреме тимът на Литекс игра с човек по-малко, след като директен червен картон получи друго от новите попълнения в тима Васил Божиков. Като титуляри Христо Стоичков заложи на: Пиргов, Стр. Попов,И. Миланов, Итуа, Божиков, Сандриньо, Йеленкович, Янев, Цветанов, Гал. Иванов и Св. Тодоров. Тимът на Литекс бе без повиканите от националния селекционер Любослав Пенев за контролата с Унгария идната сряда футболисти. Резултати от други контроли, играни днес Славия - Нефтохимик (Бургас) 2:1 Монтана - Спортист (Своге) 1:0 Берое - Видима-Раковски (Севлиево) 1:1