Девета поредна вечер майки на деца с увреждания и граждани, които ги подкрепят, излязоха на протест с искане за оставка на вицепремиера Валери Симеонов.
Тази вечер протестното шествие започна пред Министерския съвет, премина по бул. „Мария Луиза” и стигна до Лъвов мост.
Преди началото на шествието демонстрантите запазиха минута мълчание в памет на убитата в "Надежда" 23-годишна жена и едногодишната ѝ дъщеричка.
Демонстрантите са категорични, че ще излизат всяка вечер на протест, докато Валери Симеонов не напусне вицепремиерския пост.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен