„Това, което възнамерявам да работя в следващия парламент, е свързано отново с политиките по заетостта и със социалното подпомагане. Ще работя за изцяло нов Кодекс на труда и Закон за насърчаване на заетостта, както и за реформа в социалното подпомагане и Кодекс за социална подкрепа". Това заяви социалният министър и кандидат-депутат от ГЕРБ Деница Сачева пред бТВ в първия дамски предизборен сблъсък.
Тя подчерта, че приоритетът за нейния избирателен район - Добрич, ще е свързан с образователната инфраструктура на града.
Сачева посочи, че от първия регистриран случай на коронавирус у нас точно преди година, правителството винаги се е водило на първо място от здравето и живота на хората.
„Винаги сме се вслушвали в Националния оперативен щаб и в това, което казват здравните професионалисти и сме се стремили да има баланс между политическите, социалните, здравните и икономическите последствия. Балансът ни дава възможност много по-леко да преминаваме през кризата от много други държави“, заяви Сачева.
Ть посочи, че засега няма да има затягане на мерките срещу разпространението на коронавируса.
Следете новините ни в :„За нас говорят резултатите. Нашият основен девиз е „работата, работа, работа“. Заложете на хората, които не ви дават обещания, а са доказани, че могат да изпълняват казаното“, добави Сачева.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен