Фалстарт на днешното пленарно заседание. Парламентът не успя да започне работа в 9:00 часа поради липса на кворум.
В залата се регистрираха само 112 народни представители. За да има кворум, са необходими 121 депутати.
В пленарната зала присъстваха всички парламентарни групи, но опозицията не се регистрира (АПС, МЕЧ, ПП-ДБ, "Възраждане", "Величие").
Председателят на парламента Наталия Киселова обяви нов опит за регистрация след 15 минути.
При втората проверка на кворума се регистрираха 132-ма народни представители и Киселова откри днешното пленарно заседание в 9:20.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен