За опасна спирка на столичния градски транспорт по линията за Горубляне сигнализира наш читател.
Спирката се намира на кръстопът, буквално на пътното платно в жк "Младост" 3, по маршрута на автобус №4.
Тя е разположена върху тревна площ, без подходящ достъп до нея - пътното платно се пресича ежедневно от много хора, вкл. майки с колички и възрастни граждани. На самата спирка пък няма нито навес, нито място за сядане.
OFFNews подаде сигнала и до Центъра за градска мобилност, който отговаря за спирките в столицата. Очакваме тяхната реакция.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел