Пореден успех за българската художествена гимнастика! Невяна Владинова спечели бронзов медал в многобоя от Световната купа в Баку, Азербайджан.
Нашето очарователно момиче се нареди четвърто вчера след изиграването на съчетанията с топка (17,100) и обръч (16,700). Днес получи оценка 17,700 за представянето си с бухалки и 16,900 за композицията с лента.
Така тя се класира за всички финали на отделните уреди, които ще са утре. Другата българка - Боряна Калейн е девета в крайното класиране.
Иначе златото взе рускинята Дина Аверина. Нейната сънародничка Александра Солдатова е втора в класирането.
По-късно днес ансамблите трябва да изиграят своите съчетания с топки и въжета, за да определят победителя в многобоя. Вчера момичетата на Весела Димитрова получиха най-висока оценка за композицията с пет обръча.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ВСУ: Нямаме си полигони, затова новите балистични ракети ще ги тестваме в Русия
МЗ видя в гладната стачка на проф. Шиварова заплаха за трансплантациите
Собственикът на фирмата с мантинелите на ''Тракия'': Тествани са само при два удара - с коли по 900 и 1500 кг
БАБХ изтегли от пазара 6 т фалшиво масло