Зинедин Зидан: Точката с Валенсия е малка награда за нас

OFFNews 16 декември 2019 в 10:31 1420 0

Треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан остана доволен от драматичното равенство на неговия отбор с Валенсия (1:1) снощи.

"Белия балет" стигна до ремито в последната минута от добавеното време, а асистенцията бе на вратаря Тибо Куртоа, който се бе включил в атаката на своя отбор.

"Тибо Куртоа сам реши да се включи при корнера и това показва, че искахме равенството и никога не трябва да се отказваме. Реал е отбор, който никога не се отказва.

Момчетата вярваха, че могат да го направят, и те го направиха. Заслужавахме гол. Трябва да приемете това, което ви дава футболът. Точка е малка награда.

Имахме много добро първо полувреме, те бяха по-добри през второто. Изравнихме, но мисля, че заслужаваме малко повече", каза Зидан.

Преди епичното "Ел Класико" в сряда Барселона и Реал имат равни точки на върха в класирането - по 35, но каталунците са първи заради по-добрата си голова разлика.