
Още един важен играч на Реал Мадрид по всяка вероятност ще пропусне дербито с Барселона на 18 декември, съобщава "ESPN".
Уелският национал има травма в бедрото и от няколко дни тренира отделно от основната група. Нападателят със сигурност няма да е на разположение за следващите два мача на "белия балет". Те са срещу Еспаньол в Мадрид и Брюж в Белгия.
Контузията на Бейл е поредният проблем пред треньора Зинедин Зидан. Специалистът няма да може да разчита за "Ел Класико" на Еден Азар, същото важи и за Хамес Родригес. Марсело пък ще е под въпрос до последно за сблъсъка.
Бразилският защитник е с мускулен проблем в левия прасец, което на практика означава, че той също няма да бъде на линия за класическото дерби срещу Барселона на 18-и декември.
Очаква се възстановяването на играча да продължи 2-3 седмици, което прави участието му в мача на "Камп Ноу" само теоритично.
Следете новините ни в :



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Синът на собственика на кравефермата с антракс се опитал да прегази журналисти с трактор
Русия издаде заповед за арест на кореспондента за Балканите на ''Франкфуртер алгемайне цайтунг''
МВР: Размиг Чакърян-Ами не е разпитван за GPS заглушителя в Драгалевци
Пациентите с редки болести ще платят висока цена за реформите