Италианският футболист Мирко Антонучи беше уволнен от португалския Витория Сетубал, където играе под наем от Рома, заради снимки с гаджето си в социалните мрежи.
Приятелката на 21-годишния футболист се казва Джиневра Ламбручи и е популярен инфлуенсър в Италия, като профилът й в Инстаграм се следва от половин милион души. Самият Антонучи има 90 000 последователи.
Във Витория не са останали доволни от публикуваните откровени снимки на двойката в социалните мрежи. Ръководството на клуба смята, че играчът посвещава твърде много време на това да се популяризира, вместо да мисли за футбол.
"Един футболист трябва да е отдаден 24 часа в денонощието на Витория и да показва необходимото уважение към клуба и феновете", категоричен е треньорът Хулио Веласкес, който в миналото е играл за Саламанка.
Следете новините ни в :View this post on InstagramGrazie a @iam.leonart per questo edit, bellissimo ????????Buona Pasqua a tutti!



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Борисов: Аз като станах за първи път премиер, нямаше мантинели (видео)
Версия: Арестуваната пияна жена след гонка в София е дъщеря на Орлин Алексиев (снимки)
Версия: Арестуваната пияна жена след гонка в София е дъщеря на Орлин Алексиев (снимки)
Версия: Арестуваната пияна жена след гонка в София е дъщеря на Орлин Алексиев (снимки)