Три червени картона за 30 секунди в мач от купата на Мексико

OFFNews 13 март 2017 в 16:45 3323 0

Сериозно раздаване на картони падна по време на заключителните минути на мача за купата на Мексико между отборите на Толука и Морелия, завършил с победа за гостите след изпълнение на дузпи, тъй като редовното време завърши 2:2. Цели трима футболисти бяха изгонени за 30 секунди.

До 85-ата минута двата отбора бяха в пълен състав, но след нарушение на футболиста на домакините Хесус Мендес, реферът Марко Антонио Ортиз започна с рязането на глави.

Именно халфът бе изгонен първи, след получен втори жълт картон. Няколко секунди по-късно вратарят на домакините Талавера също бе пратен в съблекалнята за оспорване съдийско решение.

Недоволен от случващото се, нападателят на Толука Енрике Тривейро избута рефера и също напусна терена преждевременно.