ЦСКА-София писа осмица на Шкендия (Тетово)

OFFNews 11 февруари 2017 в 15:27 4204 0

Играещият в Първа професионална лига отбор на ЦСКА-София разгроми с 8:1 Шкендия (Тетово) на "Българска армия" при официалното си представяне преди началото на пролетния полусезон.

Преди началото на срещата беше официалното представяне на състава на Стамен Белчев, като феновете за първи път видяха четири от новите попълнения - Николай Бодуров, Фернандо Каранга, Кевин Меркадо и Кевин Кубемба.

Гостите, които са втори в македонското първенство, поведоха с гол на Ибраими в 16-ата минута.

Този резултат се запази до 25-ата минута, след което тимът на Стамен Белчев наниза цели шест безответни попадения до 40-ата минута, а техни автори бяха Рафаел Перес (25), Александър Дюлгеров (27), Фернандо Каранга (33), Руи Педро (37 и 40), Рубен Пинто (38).

След почивката се разписаха още Кирил Десподов (67) и Кевин Меркадо (73) за внушителния разгром.

На два пъти и гредите спасиха гостите след изстрели на Александър Дюлгеров и Кевин Кубемба.

Още от 5-ата минута обаче Йесмир Бойко от Шкендия беше изгонен за удар без топка.