Шестите в Дания биха ЦСКА-София

OFFNews 03 февруари 2017 в 19:13 3073 0

Георги Китанов

ЦСКА-София падна 0:1 от Сьондерийске, който заема шесто място в датското първенство. Единствения гол вкара Якобсен, който в 69-ата минута се възползва от дълго хвърляне на тъч и от два метра с глава простреля Георги Китанов.

Стражът на "червените" обаче беше най-силният футболист на терена. Китанов спаси още 2-3 чисти положения.

Направи впечатление отсъствието на последните двама футболисти, играли като титуляри в старото ЦСКА - Божидар Чорбаджийски и Преслав Йорданов. Първият влезе едва 20 минути преди край. Преслав въобще не се съблече, което потвърди  информациите за скоростна раздяла.

Това бе последната проверка на ЦСКА-София в Испания, където отборът изигра 5 контроли, в които записа победа, равенство и три загуби.

Съставът на ЦСКА-София: 12. Китанов, 3. Антон Недялков, 27. Николай Бодуров (70-Чорбаджийски), 5.Рафаел Перез, 23. Александър Дюлгеров, 6. Рубен Пинто, 20. Петрус Бумал, 10. Арсенио Нунеш (73-Десподов), 21. Руи Педро (60-Давид Шимао), 26. Густаво Кулма, 13. Фернандо Каранга (46-Кубемба)