Бившият президент на ФИФА Сеп Блатер изрази опасения, че парите могат да развалят футбола.
Швейцарецът отнесе наказание от Етичната комисия към централата след 17-годишно управление и от този момент насетне се изявява само в медиите.
"Хората вече плащат твърде много за билети, а тяхната цена се увеличава все повече и повече, защото клубовете се нуждаят от повече пари. Това е лош знак.
Футболът трябва да остане лесно достъпен за феновете", сподели Блатер пред "Schweiz am Wochenende".

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия