Ексклузивно Със сълзи: Свалиха Росен Желязков от председателското място в предпоследния ден на 49-ото НС

ПСЖ се сблъска с РЕАЛността на "Бернабеу"

OFFNews 15 февруари 2018 в 00:17 5503 0

Амбициозният тим на Пари Сен Жермен помечта на "Сантяго Бернабеу", но в крайна сметка е на крачка от елиминиране от Шампионската лига още в 1/8-финалите след загуба с 1:3 от европейския клубен шампион Реал Мадрид.

Гостите от Париж откриха чрез Адриен Рабио в 33-ата минута, но домакините стигнаха до пълен обрат с попадения на Кристиано Роналдо в 45-ата от дузпа, а пълният обрат настъпи в рамките на четири минути между 83-ата и 86-ата, когато се разписаха отново Роналдо и Марсело.

В другия мач от 1/8-финалите, игран тази вечер, Ливърпул разгроми като гост Порто с 5:0 и може да се смята за сигурен четвъртфиналист.

Садио Мане блесна с хеттрик в мача с попадения в 25-ата, 53-ата и 85-ата минута. Освен него в срещата се разписаха и Мохамед Салах в 30-ата и Роберто Фирмино в 70-ата минута на двубоя.