Полиция извежда Ераносян в Благоевград

ОFFNews 01 март 2017 в 18:32 1439 0

Полиция едва изведе треньора на Локомотив Пловдив Едуард Ераносян по време на двубоя с Пирин, завършил 1:0 за благоевградския тим. Треньорът на гостите реагира бурно на отсъждане на арбитъра и беше пратен към съблекалните.

Той се спря близо до терена и трябваше полицаи да го ескортират до съблекалните. В крайна сметка Ераносян беше озаптен.

„Топката беше извън игра. Той се опита да вкара топката бързо в терена, за да се изпълни фаула и четвъртият съдия го отстрани", разясни помощникът Христо Колев - Бащата.

"Доста здрав и мъжки двубой. И двата тима имаха огромно желание да победят. Футболни достойнства може би нямаше. Ние успяхме през първото полувреме да създадем едни ситуации, но не успяхме да отбележим.

Нямаше ритъм и динамика, което показахме пред второто“, заяви още Бащата.