Победи за гостите при подновяването на битките в Първа лига

OFFNEWS 18 октомври 2019 в 22:35 1120 0

С победи за гостите стартира 13-ия кръг на Първа лига след подновяването на първенство заради паузата за националните отбори.

В ранния мач от деня Черно море победи с 2:0 Витоша в Бистрица. Първото полувреме завърши без голове, но Черно море взе своето в началото на втората част.

В 54-та минута Родриго Енрике се разписа с далечен шут за 1:0 в полза на "моряците", а 11 по-късно Исмаил Иса догони излизащо центриране и върна топката с глава към Дани Кики, който пък бе точен на празна врата за 2:0.

В късната среща Етър надви Дунав в Русе също с 2:0, като отново двете попадения дойдоха след почивката. Румен Руменов откри резултата в 70-ата минута след контраатака. След гола гостите заиграха по-добре. В 80-ата минута бе отсъдена и дузпа за нарушение на Самуел Инкоом срещу Крум Стоянов, като Красимир Станоев бе точен от бялата точка за крайното 2:0.