Неостаряващият нападател Мартин Камбуров имаше нови автомобилни перипетии в Пловдив. Няколко месеца след скандала с поставената скоба на колата му и последвалото му арестуване заради нагло поведение, сега нападателят на Берое стана жертва на апаши, пише "Меридиан Мач".
Крадци са посегнали на автомобила на Камбуров в нощта на понеделник срещу вторник. Футболистът е намерил тузарското си Порше Панамера без предни фарове.
За негово щастие автоджамбазите са спрели само до тук и не са пипали друго по скъпата кола, която била паркирана на пъпа на Пловдив.
Мартин Камбуров побеснял, тъй като първо трябвало да плати сериозна сума за нови фарове, а освен това се налагало и да търси майстори, които да ги поставят на момента.
Живата легенда на Локомотив Пловдив е пуснал жалба в полицията с надеждата, че бандитите скоро да бъдат разкрити.
Следете новините ни в :



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Всеки уикенд през август бул. Цар Освободител в София ще бъде пешеходен
Всеки уикенд през август бул. Цар Освободител в София ще бъде пешеходен
Вместо да намалява администрацията: МС добави четвърти зам.-министър в транспортното министерство
Правителството маха Цветелина Бориславова като почетен консул на Исландия