Новият нападател на Левски Дени Алар ще бъде извън терените за месец, съобщават колегите от "Гонг". Футболистът има проблем в прасеца и ще пропусне старта на сезона за "сините" в Европа.
Новината е сериозен удар за 26-кратните шампиони, които платиха сериозна сума за услугите му, а заплатата му е една от най-големите на "Герена".
На медицинските прегледи преди подписването на контракта състоянието на футболиста е било отлично, но проблемът се е появил няколко дни след официализирането на сделката.
Дени Алар пристигна в Левски под наем от тима на Рапид Виена, но със сигурност ще пропусне първите мачове на "сините" срещу Ружомберок в Лига Европа.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен