Младежкият национален отбор по футбол загуби с 1:5 от Северна Македония

OFFNews 29 март 2021 в 22:20 4372 0

Младежкият национален отбор на България по футбол загуби с 1:5 от Северна Македония на последния си мач на Анталия Къп - 21. Единственото попадение за България бе дело на юношата на Лудогорец Доминик Янков.

Резултатът беше открит в десетата минута, след като при едно центриране вратарят Вуцов боксира топката, но не успя да я изчисти по най-добрия начин и съперникът продължи да играе с топката и футболист на "червените" я прати с глава в опразнената врата. В 30-ата минута македонците отбелязаха втори гол. В 50-ата минута Янков намали резултата.,Осем минути по-късно Македония стигна до трети гол.

Четвъртият гол на македонсците падна в 76-ата минута, десетина минути преди края дойде и пети гол във вратата на България.

Така младежите приключиха участието си на турнира с две победи - 2:1 над Украйна и 3:1 над Казахстан и тежко поражение от Северна Македония.