Локо Пловдив закотви "Тигрите" на последно място

OFFNews 14 август 2017 в 22:36 1392 0

Снимка Спортал

Локо Пловдив победи с лекота 3:1 Витоша Бистрица у дома. "Тигрите" се закотвиха на последно място с една точица, докато "смърфовете" влязоха в топ 4. Повече от добре, като се има предвид напускането на Камбуров и скандалите.

Двубоят започна перфектно за Локо, които откриха резултата още в четвъртата минута чрез Дино Мартинович. Той получи невероятен пас от от Димо Бакалов.

Само пет минути по-късно обаче Витоша изравни. Стефан Христов - Келнера простреля от упор Илко Пиргов за 1:1 след центриране.

Малко преди края обаче вратарят на "Тигрите" Мишо Иванов сбърка фатално и Умарбаев отбеляза за 2:1. Всичко беше решено при разбъркване след почивката. Дани Кики вкара от голлинията топката, която и без това влизаше след рикошет в защитник на гостите.

След срещата треньорът Войн Войнов съобщи, че на проби е пристигнал френски нападател. Казва се Казанова и ще остане няколко дни.