Отборът на Ливърпул спечели битката за второто място в Премиър лийг след икономична победа с 1:0 над Манчестър Сити на "Анфийлд".
Единственото попадение в срещата падна още в осмата минута, когато с удар глава Жоржиньо Вайналдум прати топката в мрежата.
С този успех "мърсисайдци" изостават само на шест точки на лидера Челси, докато "гражданите" вече са на 10 точки от тима на Антонио Конте.
Ливърпул записа четвърта поредна над Сити във Висшата лига и продължи серията си на "Анфийлд", където не е губил 17 поредни шампионатни срещи.
Със спечелените 43 точки до този момент "мърсисайдци" регистрират най-добрия си точков актив във Висшата лига след 19 мача. Освен това те изравниха и рекорда за най-много шампионатни попадения за една календарна година, като завършват с 87.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец