Левски направи реми с Левски (Лом), бивш играч на ЦСКА 1948 наказа “сините”

OFFNews 10 юли 2021 в 15:40 2239 0

Снимка Официален сайт на Левски

Столичният гранд Левски завърши 1:1 с Левски (Лом) в контрола, която се проведе на помощното игрище на стадион „Георги Аспарухов“. Точен за „сините“ бе Здравко Димитров в 44-ата минута.

Преди това бившият нападател на ЦСКА 1948 Андон Гущеров беше открил резултата, като това се случи в 13-ата минута.

В началото на второто полувреме в игра за Левски се появиха Томислав Папазов и Антон Стоянов. По този начин Симеон Славчев премина в халфовата линия на тима, а Папазов зае място в центъра на защитата.

В 68-ата минута в игра за Левски се завърна Адриан Краев, който дълго време бе контузен. Той замени Мартин Петков.

В 76-ата минута бе един от най-интересните моменти в мача. Симеон Славчев стреля от движение, но стражът на гостите изби в ъглов удар. След центрирането се създаде ново напрежение в наказателното поле на Левски Лом, но гостите се справиха със ситуацията.

До края на двубоя нови попадения не паднаха.