Дисциплинарната комисия към БФС наложи тежко наказание на Емил Гъргоров - Бадема от Витоша (Бистрица). Той е глобен с 3000 лв. и няма да играе в следващите четири мача на "тигрите".
38-годишният футболист бе изгонен от съдията Владимир Вълков в мача срещу Етър от 10-ия кръг на Първа лига. Това вбеси бившия играч на ЦСКА, Локомотив (София) и националния отбор и той тръгна да бута рефера и да търси обяснение.
Червеният картон е първи за Гъргоров в 23-годишната му кариера. Той ще пропусне срещите с Локомотив (Пловдив), ЦСКА-София, Черно море и Славия и ще се завърне за гостуването на Ботев (Враца) на 2 ноември.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец