Делио Роси тръгна с победа начело на Левски

OFFNews 13 август 2017 в 23:12 1510 0

Новият треньор на Левски Делио Роси стартира с победа начело на 26-кратните шампиони.

"Сините" сломиха с 2:0 у дома Дунав Русе в предпоследния двубой от петия кръг на Първа лига и зарадваха над 5000 на "Герена"

Головете за Левски отбелязаха централният защитник Давид Яблонски, който се разписа по изключително красив и техничен начин с десния крак в 69-ата минута и резервата Серджиу Буш, който наказа в последните секунди иначе перфектния през целия мач Станислав Антонов.

Двубоят не предложи големи футболни достойнства, особено през първото полувреме, но след гола играта на "сините" тръгна и това 2:0 е най-малкото, с което гостите можеха да се приберат в Русе.

Левски - Дунав 2:0
1:0 Яблонски 69'
2:0 Буш 90'

Левски: 21. Митрев (к), 4. Горанов, 8. Вутов (7. Нар 87'), 10. Мапуку (9. Буш 64'), 13. Гомес, 15. Прохазка, 19. Цветкович, 25. Ангелов, 28. Яблонски, 32. Обертан, 71. Панайотов
Старши треньор: Делио Роси

Дунав: 86. Антонов, 83. Попадийн (94. Ненов 76'), 4. Патев, 22. Милчев, 23. Хубчев, 11. Димов (к), 31. Станоев (5. Марем 14'), 77. Костадинов, 7. Карагерен (20. Георгиев 83'), 10. Шопов, 9. Будинов
Старши треньор: Веселин Великов