Ганайският халф Карлос Охене води преговори с ръководството на Берое да се завърне на стадиона под Аязмото, пише "Меридиан мач".
Вероятността той да облече отново зелената фланелка е голяма и до края на седмицата вероятно сделката ще бъда завършена. 25-годишният футболист беше продаден от "Заралии" в Оход Медина (Саудитска Арабия) през септември миналата година, но ганаецът остана в новия си клуб само четири месеца.
Наскоро Охене е разтрогнал договора си с арабите. По време на престоя си в Стара Загора от 2016 до 2018 година халфът изигра 53 мача и отбеляза 3 гола, като се превърна в любимец на зелените фенове.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец