Новият шампион в тежката категория на професионалния бокс Анди Руис младши шеговито обяви, че иска да извае мускулесто тяло, каквото има Антъни Джошуа преди реванша между двамата.
Мексиканецът шокира света, след като свали от трона британеца, печелейки с технически нокаут в седмия рунд на голяма гала вечер в зала "Медисън Скуеър Гардън" в Ню Йорк.
Руис гостува във вечерното ток шоу на Джими Кимъл, където сподели, че иска да се превърне в "мексиканския Антъни Джошуа".
"Важното е да остана ангажиран, да бъда активен. Искам да вляза в по-добра форма. Искам да изглеждам като мексиканския Ей Джей. Да натрупам мускули. Където и да се състои срещата-реванш, ще бъде страхотна битка", каза Руис пред шоумена Кимъл.
Носителят на поясите във версии WBA, WBO, IBF и IBO заяви, че вече той е в позицията да диктува условията за реванша с Джошуа.
Пълничкият боксьор настоява срещата да се проведе в САЩ или Мексико, а не в родината на Антъни - Великобритания.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец