
Най-добрият ни тенисист Григор Димитров се подготвя за последния за годината турнир от сериите "Мастърс" в Париж в компанията на световния номер 1 Рафаел Надал.
Двамата проведоха съвместна тренировка във френската столица пред погледа на Андре Агаси, който напоследък помага на българина в някои от тренировъчните му занимания.
Поставеният под номер 9 в схемата на турнира Димитров очаква във втория кръг победителя от мача между Роберто Баутиста Агут и Стив Джонсън.
Миналата година хасковлията отпадна на 1/8-финалите на надпреварата. Той ще участва и на двойки в Париж, като ще си партнира с италианеца Фабио Фонини. Двамата ще започнат срещу Жан-Жулиен Рожер (Холандия) и Хориа Текъу (Румъния).
Следете новините ни в :



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Котаракът Мишу, изчезнал на летището в Брюксел, бе върнат невредим на стопаните си след 17 дни
Проданов обиди Теменужка Петкова: Това, че сте си глътнали корема за моментна снимка, не Ви прави модел!
Нетаняху отхвърли споразумението на Съвета за мир, Израел няма да се изтегли от Газа
Правителството дава още 6 млн. евро на НС за изгубено дело