Звездата на Левски Габриел Обертан е получил сериозно увеличение на заплатата в новия си договор. Френският ас удължи контракта си с две години.
Според новия договор офанзивният футболист ще получава по 45 хил. евро на месец, твърди "България днес". До момента той се разписваше срещу 25 хил. евро на месец. Така Обертан се превърна в най-скъпоплатения футболист в Първа лига извън Лудогорец.
На "Герена" все още не са успели да постигнат разбирателство с останалите играчи с изтичащи контракти. Става дума за Жерсон Кабрал, Давид Яблонски и Милош Цветкович.
Според изпълнителния директор Красимир Иванов те дават положителни сигнали, че ще останат част от състава и след края на настоящия сезон.
Преговорите с тях ще продължат и след последния мач за годината срещу Берое.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец