
Завършилият на второ място турската "Суперлига" Истанбул Башакшехир, следи изкъсо ситуацията със защитника на Ботев Пловдив Кристиан Димитров, твърди "Меридиан Мач".
Емисари на турския клуб са гледали няколко мача на Димитров на живо. Сред тях е и финалът за Купата на България, който Ботев загуби от градския съперник Локомотив.
Интересът на Башакшехир към Димитров е още е в начален стадий и ръководството на клуба още не са осъществили контакт с колегите си от Ботев.
Договорът на Кристиан Димитров с "жълто-черните" изтича в края на следващия сезон. Интерес към него имат и столичните грандове Левски и ЦСКА.
Следете новините ни в :


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Прокуратурата готова с 2 комплексни експертизи за ''Петрохан''. Ще говори, когато е готова и третата
Задържаха зрелищно активистка при посещението на Радев в Струмяни (видео) (обновена)
Тръмп: Русия няма да нападне територия на НАТО
Прокуратурата готова с 2 комплексни експертизи за ''Петрохан''. Ще говори, когато е готова и третата