ЦСКА-София с 13-а победа в елита

OFFNews 11 март 2017 в 19:28 2277 0

ЦСКА-София постигна 13-а победа в Първа професионална лига, след като победи с 2:1 последния във временното класиране Монтана в двубой от 24-ия кръг.

С победата "червените" събраха 45 точки и изостават на 3 от втория Левски, който утре гостува на Берое в Стара Загора. На върха без конкуренция е Лудогорец с 60 точки и мач по-малко.

Двубоят премина под диктовката на ЦСКА-София, като "червените" направиха куп пропуски и могат да съжаляват, че не постигнаха по-убедителен успех.

Резултатът откри Кевин Меркадо (28), а Кирил Десподов (38) удвои. В 88-ата минута Петър Атанасов вкара почетно за Монтана.

В друг мач от кръга Черно море и Ботев Пловдив завършиха 1:1. Балтанов откри резултата в 10-ата минута, а Кузма изравни две минути по-късно.

ЦСКА-СОФИЯ - МОНТАНА 2:1

1:0 Кевин Меркадо 28
2:0 Кирил Десподов 38
2:1 Петър Атанасов 88