ЦСКА-София официално се отказа от жалбата си срещу Дунав, подадена до Спортния арбитражен съд в Лозана (КАС). Тя беше за участието на русенци в турнира Лига Европа, наредено от УЕФА. "Червените" искаха да се включат на мястото на Дунав.
Новината съобщи спецът по спортно право Георги Градев, който написа във фейсбук, цитираме дословно:
"ОФИЦИАЛНО: Тирето (б.а. така той нарича ЦСКА-София) оттегли иска си срещу Дунав в КАС, след като Дунав настоя за това пред КАС миналата седмица поради липса на правен интерес от страна на тирето да съди Дунав, за да го замести в ЛЕ".
Адвокатите на ЦСКА-София от Ню Йорк (!!!) затрупаха съда в Лозана с общо две жалби и три искания за обезпечение.
Ако се изразим на футболен език, дотук резултатът е 0:3 във вреда на тима от Борисовата градина.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес