ЦСКА-София извъртя 2:2 с Динамо Киев

Ивайло Йолчев 30 януари 2017 в 15:00 2783 0

Кирил Десподов

ЦСКА-София записа равенство 2:2 с Динамо (Киев) в контролна среща, която се игра в испанския курорт Марбеля.

Още в 4-ата минута португалецът Руи Педро изведе българския тим напред, но украинците стигнаха до пълен обрат с попадения на Буялски и Гонзалес, съответно в 36-ата и 38-ата минута. Кошмарна грешка за второто попадение направи вратарят Китанов.

В даденото продължение Кирил Десподов изравни от дузпа. Националът беше фаулиран и сам изпълни от цялата точка.

ЦСКА-София: 12.Георги Китанов, 3.Антон Недялков, 27.Николай Бодуров, 5.Рафаел Перес, 23.Александър Дюлгеров, 6.Рубен Пинто, 20.Петрус Бумал, 21.Руи Педро, 10.Арсенио Нунеш, 26.Густаво Кулма, 9.Преслав Йорданов

Резерви: 30.Александър Конов, 2.Стойчо Атанасов, 4.Божидар Чорбаджийски, 8.Румен Руменов, 16.Красимир Станоев, 17.Давид Симао, 18.Александър Георгиев, 19.Кирил Десподов, 22.Никола Колев, 28.Пламен Гълъбов, 29.Милчо Ангелов, Тонислав Йорданов