ЦСКА намали изоставането си в класирането

OFFNews 23 ноември 2019 в 16:56 1367 0

Отборът на ЦСКА постигна лесна победа над Ботев във Враца с 3:0 в двубой от 17-ия кръг на Първа лига и намали изоставането си от лидерите в класирането.

Пламен Гълъбов откри резултата в 7-ата минута, а Тиаго Родригес удвои преднината в 18-ата минута след асистенция на Евандро. В добавеното време португалецът оформи крайното 3:0.

С победата ЦСКА събра 34 точки и заема четвъртото място в класирането, като е на 8 от лидера Лудогорец, който по-късно днес играе с Локомотив Пловдив в Разград. Трети върви Левски с 35, който е с мач по-малко.

В следващия кръг на “Армията” гостува Лудогорец. Двубоят е на 1 декември (неделя) от 18:00 часа.

Състав на ЦСКА: 13. Густаво Бусато (в), 28. Пламен Гълъбов, 25. Раул Албентоса, 11. Петър Занев (к), 18. Брадли Мазику, 6. Рубен Пинто, 26. Валентин Антов, 20. Тиаго Родригес, 14. Вив Соломон-Отабор, 10. Евандро, 22. Али Соу