Треньорът на Реал Мадрид Юлен Лопетеги си е взел сбогом с играчите след загубата с 1:5 от Барселона в голямото дерби в Примера дивисион на "Камп Ноу".
Новината беше съобщена от вестник "Марка". Според нея Лопетеги се е сбогувал с футболистите за "всеки случай", тъй като оставката му все още не е потвърдена.
52-годишният треньор смени Зинедин Зидан през лятото на т.г., като заради обявяването на назначението му беше уволнен от поста селекционер на Испания ден преди старта на Мондиал 2018.
Идването му беше последвано от напускането на Кристиано Роналдо, което значително отслаби състава на "белия балет". Очакванията са Лопетеги да бъде заменен от бившия наставник на Челси Антонио Конте.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен