Нападателят на Барселона Луис Суарес призна след загубата на каталунците от Гранада (0:2), че предстои сложна година за тима му.
Испанските шампиони се намират на 7-ото място в класирането с актив от 7 точки, което не се е случвало от сезон 1994/95. Барса е с 1 по-малко от кръвния враг Реал Мадрид, който тази вечер гостува на Севиля. Гранада пък застана на първото място с 10 пункта.
"Това е една болезнена загуба. Трябва да анализираме много неща и да бъдем критични към себе си, за да се подобрим и да продължим напред. Мачът стана сложен за нас още от самото начало.
Само след минута игра вече губехме, а това направи нещата много по-трудни за нас. Притежавахме топката, но не бяхме убедителни и не успявахме да създадем ситуации.
Трябва да приемем факта, че сме длъжни да побеждаваме, но не го правим. Има още много път да извървим, но първенството се печели именно с такива мачове. Сега е моментът да анализираме какво се случва. Ще бъде дълга и сложна година за Барса", каза Суарес.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро
Москва удари Киевска област с Орешник, най-малко 4 жертви на руските атаки
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро